8 найкращих програм для бюджетування 2021 року

загальний

Якщо ви олдскули, як тільки завели чекову книжку, це працює за дуже подібним принципом. Існує також додаток iOS для реєстрації транзакцій у дорозі, яке згодом синхронізується із програмним забезпеченням на робочому столі. Але є й більше – Money Dashboard буде відстежувати ваші витрати, проголошуючи запропонувати вам стандартну секторну діаграму, що відображає ваші обстріли за позиками, витратними матеріалами, транспортом тощо. Це також добре для відстеження всього, що дозволяє сканувати квитанції за допомогою мобільного додатка та імпортувати їх по дорозі. Для інвестицій він також пропонує можливість відстежувати їх, як частину ваших заощаджень, інвестиційного портфеля або пенсійного плану на 401 тис. Це означає, що ви чітко уявляєте, скільки коштують ваші заощадження та інвестиції, хоча чесно сказати, що ви не повинніt паніка щодо короткочасних коливань на фондовому ринку.

Найкраще для досягнення фінансових цілей

Швидкі книги. Ця програма об’єднує всі ваші фінансові дані, показуючи огляд власного бюджету, витрат, рахунків та кредитного балу. Ви можете створювати свій особистий бюджет, встановлювати цілі та нагадування та синхронізувати свої дані між Інтернетом та програмами. Успішне управління готівкою включає пильну увагу за вашими витратами. Безкоштовне програмне забезпечення для особистих фінансів може бути напрочуд надійним, допомагаючи відстежувати витрати, створювати бюджети та керувати ними, а також створювати звіти як дізнатися індивідуальний податковий номер підприємства.

Як встановити Mt4 на Mac за допомогою Milton Prime Inc M1 Mac

У додатку є різні функції, які дозволять клієнтам стати на шлях ефективного бюджетування. Такі функції, як відстеження фінансових цілей, звітування про фінансові звички та підтримка співробітників YNAB – з великою кількістю онлайн-семінарів – полегшують формування бюджету. Одне, про що слід пам’ятати, із будь-яким додатком для бюджетування – це підвищений ризик злому ваших даних. Mint має багатофакторну автентифікацію, багаторівневе апаратне та програмне шифрування, що значно допомагає забезпечити захист інформації, яку вводять клієнти.

Програмне забезпечення для особистих фінансів

Довгочасні користувачі Quicken знайомі з першокласними інструментами бюджетування, планування та аналізу витрат, які вже давно доповнюють їхні надійні функції управління обліковими записами. Quicken дозволяє переказувати гроші між рахунками в різних установах, надає спеціалізовані звіти про інвестиції та може допомогти вам створити індивідуальний план погашення боргу.

Йнаб

Крім того, функції відстеження цілей та звітування допомагають контролювати ваш прогрес. Гроші можна було легко витягнути та перемістити між різними рахунками, і Будді може створювати всілякі звіти про ваші витрати та заробіток, розділені різними способами. GnuCashis досить простий для використання у домашніх фінансах, але досить гнучкий, щоб використовувати його і малий бізнес. Надзвичайно простий у використанні інструмент, який допомагає збалансувати чекові книжки та управляти грошима. Це онлайн-реєстр чекових книжок з додатковим бонусом за перегляд звітів, встановлення бюджетів, створення нагадувань тощо.

  • Подивіться, наскільки ефективні ваші інвестиції та як вони могли б зробити ще краще за допомогою інструмента перевірки інвестицій.
  • Категорія “Особисті фінанси” пропонує програмне забезпечення, яке допоможе вам створити бюджет, заощадити гроші, повернути борги та прийняти чітко обґрунтовані фінансові рішення.
  • Це універсальний магазин для всього, що пов’язано з грошима, і призначений для того, щоб ви могли вчитися під час руху; в результаті спеціального додатка це ніколи не було простіше.
  • Відстеження витрат може бути простим, оскільки Wally дозволяє фотографувати квитанції.

На відміну від більшості програм для бюджетування, варіанти моніторингу ваших інвестиційних рахунків є більш спеціалізованими. Можна відстежити, чи відповідаєте ви інвестиційним цілям, таким як, наприклад, вихід на пенсію, перевірити ефективність вашого портфеля та з’ясувати, чи платите ви непотрібні комісії. Особистий капітал – це справді безкоштовний інструмент управління багатством, який надає вам повний огляд ваших грошей.

Домашній облік – це просто!

Безкоштовна версія програмного забезпечення для особистих фінансів MoneyLine доступна для некомерційного використання. Якщо ви будете використовувати MoneyLine вдома, ви можете завантажити безкоштовну версію тут. Програмне забезпечення для особистих фінансів забезпечує швидкий та легкий доступ до всіх важливих витрат та фінансових даних в одному місці, щоб допомогти вам управляти своїми витратами та здійснювати цифровий баланс чекової книжки. Більшість програм, у яких є облікові записи для мобільних додатків, синхронізуються з вашим iPhone або iPad, хоча багато функцій обмежені та не дозволяють робити багато транзакцій. Деякі користуються власними серверами для синхронізації, а інші пропонують синхронізацію через iCloud.

Програмне забезпечення для особистих фінансів з безкоштовними пробними версіями

Зараз він експортує лише у формат QXF, який є власним форматом Quicken, який не можна імпортувати в жодну програму. Щоб мати змогу імпортувати свої акаунти Quicken в іншу програму, ви можете легко досягти цього, експортуючи їх у формат QIF. Серед великих перешкод, які користувачі Mac мають у Quicken, є те, що він не виконує належну роботу з відстеження таких основних речей, як автокредитування або амортизація іпотечної позики. Переконайтеся, що форма заявки серйозно ставиться до безпеки та використовує зашифровані зв’язки з вашим банком, щоб запобігти несанкціонованому перехопленню.

Персональний фондовий монітор золото

MoneyWorks Cashbook повністю безкоштовний у користуванні та ідеально підходить для невеликих організацій, яким потрібне просте рішення з управління фінансами. MoneyWell Express була мобільною версією MoneyWell, але була припинена на початку 2018 року через проблеми із синхронізацією. Однак це дозволяє вам враховувати іпотечні кредити та прості інвестиції у ваш загальний бюджет і дає вам чіткий огляд того, куди йдуть ваші гроші. Незважаючи на те, що вам знадобиться бюджет, ви не можете повністю порівняти його з Quicken, якщо ви шукаєте найкраще програмне забезпечення для бюджетування для свого Mac, це, безумовно, суперник.

Що є найкращим щомісячним бюджетом?

З ростом Acorn зростала і його екосистема, і тепер вона дійсно є конкурентоспроможною у сфері найкращого програмного забезпечення для особистих фінансів. Grow – це його освітня галузь – надійний набір статей та відео, доступних або відсутніх у будь-якому обліковому записі. Acorns Later дозволяє економити прямо на Roth, Traditional або SEP IRA, і ви можете додати повнофункціональний чековий рахунок ($ 3 / місяць). А завдяки їхній програмі «Заробіток» кожен раз, коли користувач Acorns робить покупки у вибраних роздрібних магазинах, ви отримуєте додаткові гроші назад.

Ви можете додати в програму необмежену кількість облікових записів, а також їх можна зв’язати один з одним, щоб забезпечити легкі грошові перекази – однак це все цілком залежить від ручного редагування. З достатньою кількістю введених даних можна створювати всі типи звітів, включаючи корисні прогнозні звіти щодо власності автомобілів тощо. Дуже розроблений з урахуванням пересічної людини, це програма для особистих фінансів для людей, які ненавидять програми для особистих фінансів.

This free, simple mobile app isn’t specifically personal finance software, that makes it a dark horse but potentially ideal for people who want to concentrate on overall healthy habits. If you consider money as just one piece of living your best life, have a look at this handy little app and integrate financial habits into other practices you’d like to develop. Creating a budget ought to be an essential section of everyone’s financial plan, and budgeting software is excellent to track where your cash is going and just how much you’re managing to save. Generally, once you sync your accounts, your incomings and outgoings will sync automatically.

Для студентів коледжів, які вперше розпорядились грошима, простий користувальницький інтерфейс PocketGuard та інтуїтивно зрозумілі секторні діаграми полегшують початок бюджетування та відстеження витрат. Функція In My Pocket від PocketGuard також зменшує ризик овердрафту, відстежуючи гроші, які можна постійно витрачати. Ми обрали Honeydue, оскільки найкращий варіант для пар, оскільки він спеціально спрямований на те, щоб допомогти вам управляти своїми грошима з кимось. Ви можете пов’язати облікові записи та налаштувати, яку інформацію ви повідомляєте своєму партнеру, а також спілкуватися про грошові проблеми безпосередньо через додаток. Сповіщення навіть попереджають когось про майбутні рахунки або коли ви або ваш коханий перевищить заздалегідь встановлені ліміти витрат у ваших бюджетних категоріях. Доводячи, що безкоштовне програмне забезпечення для особистих фінансів не повинно бути складним, Бадді доводить причини для того, щоб мати прості можливості.

Міркування при заміні Quicken

Їхня функція боргового снігу може допомогти вам скласти план виходу з боргів. Зазвичай це корисний інструмент, який дає змогу контролювати всі ваші облікові записи на одній інформаційній панелі. Ласкаво просимо до Budgetpulse, вашого новенького будинку для особистих фінансів та управління грошима.

Кращий безкоштовний додаток для смартфонів для початківців

З іншого боку, якщо все, що ви хочете досягти, – це відстежувати свої витрати, щоб допомогти вам заощадити більше, Quicken може стати непотрібною витратою, оскільки навряд чи ви коли-небудь скористаєтесь розширеними функціями. Ви можете створити торговий рахунок, який найкраще відповідає вашим потребам, незалежно від того, чи це інвестування на пенсію, чи керування рахунком невеликої компанії. Усі рахунки призначені для торгівлі акціями, а не для надання вказівок або навчання. Buddi ідеально підходить для створення ваших облікових записів та відстеження

На жаль, те саме дослідження показало, що більшість американців не мають бюджету, і багато хто, хто стверджує, що він має, насправді просто відстежують надходження і не мають системи, налаштованої на контроль витрат. Тут тоді будуть найкращі доступні платформи програм для особистого фінансування. YNAB – це фінансове програмне забезпечення із зручним інтерфейсом, що дозволяє користувачам складати бюджет та планувати свою фінансову діяльність.

Що стосується безпеки, то розумійте, що будь-які зв’язки між фінансовими програмами та вашим банком є ​​настільки ж безпечними, що і програма, яка має до них доступ. Це важливо, якщо ви намагаєтеся керувати бюджетом, але отримуєте платежі, які припадають на перше числа місяця, але це, безсумнівно, вихідні чи святкові дні. Звичайно, ви можете зробити це легко, встановивши прямий дебет разом із вашим банком для таких речей, як, наприклад, рахунки, але Bill Pay дозволяє вашій програмі фінансів легше відстежувати їх. Важливо пам’ятати, що те, що програма підтримує Інтернет-банкінг, не означає, що вона підтримує Bill Pay. Пам’ятайте, що деякі банки можуть стягувати невелику плату за підключення вашого рахунку до сторонньої програми через Direct Connect, тому завжди доцільно попередньо проконсультуватися з кредитором.

Moneyspire підтримує онлайн-платежі за рахунками, як через Direct Connect, так і через певну службу Moneyspire Connect, якими можна користуватися безкоштовно. Найбільша проблема у нас із Personal Capital полягає в тому, що ви не можете імпортувати файли Quicken QIF або QFX. Це, безумовно, розчаровує, припускаючи, що у вас є роки облікових записів Quicken, хоча навіть програми, які імпортують файли Quicken, зазвичай не роблять цього дуже добре через складність формату. Що заспокоює особистий капітал, так це те, що він насправді взагалі не обробляє ваші дані в журналі. Він використовує Yodlee, яка є надзвичайно безпечною системою управління фінансовими даними, що використовується великими банками та інвестиційними установами у всьому світі.